PAKKUMISED

Müüa maja, 3 magamistuba
Tehing: Müüa maja, 3 magamistuba Korruseid: 2 Tube: 4 Magamistube: 3 Ehitusaasta: 2012 Seisukord: uus Valmidusaste: kinnine karp Omandivorm: kinnistu Üldpind: 125 m² Krundi pind: 1250 m² Hind: 79 000 EUR EUR/m²: 632 EUR/m² 14901:001:0281
Väga hea planeeringuga omale ehitatud elamu Pärnu lähistel ootab uut peremeest kes teeks lõpuni sisemised viimistlustööd.
Majas on välja ehitatud kanalisatsiooni- ja veetorustik ning paigaldatud elektijuhtmestik. Küttesüsteemiks oli planeeritud maaküte. Soovi korral olemas 300 lt kahesüsteemne salvesti ja 100kW katel.
Esimesel korrusel avar maast laeni akendega elutuba millest pääseb läänepoolsele terrassile, lahtine köök, WC, dušširuum, saun. Esikus peegel lükandustega maast laeni suur garderoobikapp. Saunaruumist pääs põhjapoolsele terrassile. Väljast eraldi sissepääsuga töötuba kus olemas vee- ja kanalisatsiooni valmidus.
Teisel korrusel trepihall, kaks suuremat magamistuba, üks väiksem tuba, WC ja dušširuum, idapoolne terrass.
Plekk-katusega puitmaja on väga korralikult ehitatud ja soojustatud. Majaesine pinnas kaetud tänavakividega, samuti auto katusealune.
Ümberringi elamud. Pärnusse 16 km. Ares kool, kauplus, väga hea bussiühendus Pärnu ja Tallinnaga.

Võimalikud ka erinevad variandid: vahetus väiksema maja vastu Pärnus või korteri vastu mis asub 1.korrusel ja on oma hoov.

Kui soovid rohkem infot ja vaadata oma silmaga, siis palun helista!

Allow PHP Debug

include("search/kv_test.php");

End Allow PHP Debug

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>