PAKKUMISED

Müüa maja, 2 magamistuba
Tehing: Müüa maja, 2 magamistuba Korruseid: 1 Korrus: 1 Tube: 3 Magamistube: 2 Ehitusaasta: 1930 Seisukord: keskmine Valmidusaste: valmis Omandivorm: kinnistu Üldpind: 99.2 m² Krundi pind: 3000 m² Hind: 43 500 EUR EUR/m²: 438.51 EUR/m² 56801:004:0261
Müüa privaatne, asfalteeritud Surju-Seljametsa tee ääres asuv hoonestatud kinnistu.
Eluruumide pind 53m2. Suletud netopind 99,2m2 milles 3 tuba, köök, WC+dušširuum ja laut mida kasutatakse kuurina.
Esmane kasutus 1930 a. Elamu ida ja lõunapoolne külg soojustatud väljastpoolt 10cm villaga, tuuletõke ja peale pandud laudis. Elamu köögiosa (asub läänepoolses küljes) soojustatud seestpoolt fooliumvillaga. Elutoa ja magamistoa põrandad puidust, põrandaalune soojustatud 20cm keramsiidiga ja 10 cm õhutust. Söögitoa põrandal laminaat, köögi põrandal linoleum. Tubadele on paigaldatud uued aknad.
Laed puidust.
Vesi pumbaga kaevust, soe vesi 80l boileriga.
Köögis puupliit ja elektripliit.
Hoonet köetakse keset maja asuva väga hästi toimiva uue punastest tellistest ahjuga, lisaks soojamüür.
Uus elektrikilp ja juhtmestik, tööstusvool. Kanalisatsioon lokaalne imbtoruga.
Olemas kelder, puukuur, suvesaun katusealuse terrassiga.
Kinnistul õunapuud, pirnipuud, punased ja mustad sõstrad, tikrid ja veel teisigi huvitavaid puid-põõsaid. Kogu suve õitsevad kaunid lilled. Väga viljakas muld aiaviljade kasvatamiseks.

Marja ja seenemets üle tee, kalarikas jõgi 500m, kaks sood kus kasvavad lisaks ka murakad. Bussiliiklus 2 korda päevas, Vaskrääma bussipeatus mõnesaja meetri kaugusel.Sõbralikud naabrid. Aktiivne külaseltsielu.

Kui soovid privaatsust ja armastad looduses toimetada, siis see pakkumine on just Sinule! Mitte kaugel asub ka Reiu rand ja Lotemaa mis pakub suverõõme nii lastele kui täiskasvanutele. Kui mererand tundub liialt rahvarohke, siis umbes 4 km Paikuse suunas asub puhta liivase põhjaga järvekene kus mõnusalt ujuda, päikest võtta või ka siis kalastada ja paadiga sõita saab.

See armas kodu asub Pärnust ainult 20 minuti autosõidu kaugusel, Paikuselt 10 minutit. Paikusel kool, lasteaed, spordisaal, kultuurimaja, perearstikeskus, kauplused jne.

Kui tunned, et otsid just midagi sarnast, siis helista julgelt ja lähme vaatama!

Allow PHP Debug

include("search/kv_test.php");

End Allow PHP Debug

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>